Propagační kód Adwords zdarma! Vygenerujte si hned kupon na 1 000 Kč

Home / clanky / Propagační kód Adwords zdarma! Vygenerujte si hned kupon na 1 000 Kč

Pro propagaci v reklamní síti Google, nabízí Adwords slevové kupony určené pro nové účty. Vygenerovat si je přitom můžete i vy a hned tak získat Adwords poukaz na 1 000 Kč pro ppc reklamu.

Pravidla pro využití Adwords kuponu

Za zmínku určitě stojí, že kupón je platný pouze pro nové účty – respektive nové aktivní inzerenty. Na jeden Ad účet tedy můžete využít jen jeden slevouvý voucher. Založit více gmailů a adwords účtů sice můžete, ale z dlouhodobého hlediska je to nepraktické a přínos není tak velký oproti dlouhodobě dobře spravovanému a optimalizovanému účtu s historií.

Dalším bodem je už jen fakt, že pro uplatnění kódu potřebujete proinvestovat v placené reklamě min. 250 Kč za měsíc – což opravdu není mnoho. A poslední podmínkou je, že od vaší první zobrazené reklamy na účtu ještě neuběhlo více jak 14 dní.

Vygenerování slevového kódu Adwords

A nyní šup šup, vyhenerujte si svůj kód na této stránce

Jak uplatnit slevový kód Adwords? Je to jednoduché, otevřete si svůj Adwords účet, kliknete do menu (či na ozubené kolečko, v závislosti na verzi účtu), dále na „Fakturace a platby“ a následně na „Propagační kódy“ – „spravovat propagační kódy“. Tam přidáte nový kód.

Pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, obraťte se na nás 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *