Projekty

Home / Projekty

Za 12 let praxe na podnikatelských projektech jsme nasbírali zkušenosti s projektovým vedením a marketingem, které dnes využíváme pro růst projektů našich klientů. Aktuálně pracujeme na pestré paletě projektů.

Portfolio 70 webových stránek

Provozujeme portfolio tematicky zaměřených webových stránek, které se zaměřují především na publikaci textového obsahu. Pro své klienty zde poskytujeme reklamní prostor s využitím klasických reklamních formátů – bannerů, PR článků a textových odkazů. Za 1,5 roku provozování stránek jsme publikovali přes 3 000 článků..

Vzdělávací kurz Progress Academy

Jelikož není možné se věnovat všem, kteří potřebují s marketingovým a projektovým řízením on-line projektů pomoci, vytvořili jsme před 2 roky vzdělávací on-line kurz Progress Academy, který svým obsahem a šíří záběru zaujal i vysoké školy. Kurzem k dnešku prošlo přes 800 podnikatelů. 

SADS – interní aplikace pro správu webů

Sads je interní firemní aplikace pro správu reklamních kampaní klientů. Umožňuje nám centralizovaně, z jednoho místa, spravovat inzerci pro více než desítku klientů. Připravujeme její zpřístupnění veřejnosti.

Online kurz Rok změny

Rok po zveřejnění prvního úspěšného on-line kurzu Progress Academy přišlo rozšíření o Rok změny. Tento VIP mentoringový projekt je zaměřen na soft skills potřebné k úspěšnému vedení projektu.

Krev budoucnosti

Ve volném čase pracujeme na finální verzi sci-fi thrilleru v Knize Krev Budoucnosti. Její vydání je plánováno na rok 2018.

E-publikace Konec trablům

Publikace určená pro podnikatele i obyčejné lidi, kteří se chtějí seznámit s pravidly krizového managementu. Na jednoduchých příkladech a s citacemi známých osobností ukazuje, jak díky 4 krokům projít restrukturalizací. Publikace je pro všechny přístupná zdarma, bez zadání e-mailu.

Máte-li zájem dozvědět se o nás více, přejděte sem.