Kdo jsme

Home / Kdo jsme

Jsme malá rodinná firma, která se zaměřuje na zvyšování výkonu podnikatelských projektů. Zaměřujeme se na prezentaci produktu, zjednodušení nákupního procesu a zvýšení počtu poptávek. Řídíme se etickým kodexem.

Prostřednictvím A / B testování, článkových i výkonnostních kampaní a sběru poptávek na webech klientů dosahujeme navýšení počtu objednávek v poměrně krátké době a s investicí, která se rychle vrací. K tomuto konceptu jsme dospěli po 5. letech aktivní práce s klienty, pro které jsme nasbírali stovky tisíc kontaktů na potencionální zákazníky.

11 let podnikatelské praxe

Začínali jsme před 11 lety, kdy jsme si se ženou otevřeli první podnik. Od té doby se aktivně věnujeme podnikání a vytváření projektů. I když se od té doby hodně změnilo, stále pracujeme na projektech společně. Posledních 5 let se věnujeme hlavně on-line marketingu a vedení marketingových kampaní. Provozujeme vlastní síť webových projektů, interní aplikaci pro správu marketingových kampaní, věnujeme se vzdělávání podnikatelského sektoru a vlastní tvorbě.